Aangepast zoeken

dinsdag 9 mei 2017

Nationale Watersportdag 20 mei Zoetermeerse Watersportvereniging

Community Zoetermeerse Plas en de Zoetermeerse Watersportvereniging slaan handen tijdens de Nationale Watersportdag 20 mei Tijdens de nationale Watersportdag heeft de Zoetermeerse Watersportvereniging haar terrein geopend voor alle belangstellenden. Er is voor ieder wat wils: In de ochtend vanaf 10 uur kennismaken met de verenigingen, meevaren en een watersportmarkt. In de middag vanaf 13.00 uur gaan we met de buurtgenoten rondom de Wetering gezamenlijk het water op. Alle (zeil-) bootjes zijn geschikt om mee doen, het maakt niet uit wat voor type het is of wat de staat van het bootje is. Ook kinderen zijn van harte welkom. We gaan met elkaar het water op en zeilen een paar keer een klein (wedstrijd)baantje. Ook kano-bezitters zijn van harte welkom. Als u geen boot heeft, kunt u meevaren met de clubleden van watersportvereniging. We eindigen de middag met een borrel voor de deelnemers en voor de liefhebbers een gezellige BBQ. Altijd al eens willen zeilen, suppen of kajakken? De watersportvereniging Noord-Aa in Zoetermeer verwelkomt je graag tijdens de Watersportdag aan de Noord Aa. WSV Noord Aa is een laagdrempelige en gezellige vereniging en verzorgt zeiltrainingen voor jeugd en volwassen. We bestaan dit jaar al veertig jaar! Ook verhuurt de vereniging zeilboten, kajaks en SUP-boards aan haar leden.

 Tijdens de kennismakingsdag ben je van harte welkom om onze vereniging te bezoeken. Ons clubhuis is open en je kunt onze optimist-zeilertjes ontmoeten die aan het trainen zijn voor het nieuwe zeilseizoen. Wil je wat meer informatie of gewoon eens rondkijken op onze club en komt 20 mei niet uit? Kom dan eens langs op een zondag. Voor de jeugd vanaf 8 jaar organiseren we in het voorjaar een dagcursus ‘gewenning optimist’. Tijdens deze dag kun je kijken of je zeilen leuk vindt en eventueel een basis leggen voor een CWO-cursusweek in de zomervakantie. Je leert in één dag, onder begeleiding van een trainer, een baantje varen over de Zoetermeerse plas. Deze cursus wordt gegeven op 17, 24 en 25 juni. Je kunt één dag boeken maar je kunt ook meerdere dagen meevaren. Ben je echt enthousiast geraakt, of was je dat al, dan kun je je nu al aanmelden voor een weekcursus in de zomervakantie. Van week 29 t/m 33 staan er CWO-cursusweken gepland. Voor de kids organiseren wij het één na laatste weekend van de zomervakantie ook nog een gezellig optikamp. Voor meer informatie, kijk dan op www.zwvnoord-aa.nl. Ons adres is Het Lange Land 2, 2725 KZ Zoetermeer.

NOS NIEUWS

OMROEP WEST

RTL Nieuws