RIO DE JANEIRO – Door de winst van Argentinië op Verenigde Staten hebben de Nederlandse CP-voetballers zich geplaatst voor de halve finales. De Argentijnen waren in hun laatste groepsduel met 3-2 de sterkste.
Na hun eigen duel tegen Iran (0-2 nederlaag) zaten de Nederlandse voetballers in de wachtkamer. Mocht Verenigde Staten met meer dan één goal winnen – en niet met 2-0 – dan was Oranje uitgeschakeld. In een spannende slotfase zette Argentinië een 1-2 achterstand om in een 3-2 overwinning; genoeg voor Nederland om door te gaan naar de laatste vier.
In de halve finale treft Nederland de groepswinnaar van de andere groep: Oekraïne of gastland Brazilië. Deze landen spelen om 19:00 uur (lokale tijd) tegen elkaar voor groepswinst.
0 reacties:
Een reactie posten